Корисністаті

Підвісні припливно-витяжні установки від польського бренду VTS. Де застосовують таке обладнання?
04. 04. 2019
Основними принципами діяльності міжнародної компанії VTS Group, одного з провідних європейських брендів, є неперевершена якість, пріоритетний розвиток інноваційних енергоефективних технологій та короткі терміни виконання поставок через розвинену логістичну світову мережу.
Опалення та кондиціювання об'єктів комерційної сфери
25. 03. 2019
Модульні теплові насоси повітря-вода або модульні чилери з функцією теплового насосу Mycond серій MCU/MCRU (ыз рекуперацією тепла) є ефективним та економічно вигідним рішенням для опалення ы кондиціювання великих об'єктів.
Терморегулятори Mycond - реальна економія
11. 03. 2019
Серед численних терморегуляторів, представлених на ринку теплотехнічного обладнання, виокремлюють терморегулятори британського бренду Mycond. Вони відрізняються не тільки помірною ціною та унікальним дизайном, але й широким розмаїттям моделей для багатьох застосувань у сучасних системах тепло/холодопостачання.
Екологічність - безумовний тренд року, який успішно підтримує Aclim
17. 01. 2019
Економічна політика провідних європейських країн особливо останніми роками рішуче спрямована на енергозбереження, поліпшення екології та збереження навколишнього середовища.
Осушення повітря у приміщеннях
10. 12. 2018
Осушення повітря - важлива складова поряд зі зволоженням під час забезпечення комфортного мікроклімату та підтримки зберігання і зовнішнього вигляду матеріалів, меблів і важливих конструкцій. Підвищена вологість негативно позначається як на нашому здоров'ї, так і на приміщеннях, у яких ми перебуваємо.

Сторінки