Нашіновини

Терморегулятори Mycond для фанкойлів у програмі IQ energy
25. 09. 2018
Компанія Акліма має ще одну гарну новину для клієнтів. У програму компенсації вартості енергозберігаючого обладнання IQ energy були додані пульти керування системами фанкойлів від компанії Mycond.
Європейське обладнання бренду VTS тепер у портфелі «Акліма»!
27. 08. 2018
Ми раді повідомити Вам про черговий особистий успіх «Акліма», який максимально показує наше прагнення бути універсальною компанією для наших партнерів. У липні 2018 року компанія «Акліма» і найбільший світовий виробник кліматичних агрегатів VTS підписали дилерську угоду, яка дає право представляти весь спектр обладнання компанії VTS на території України.
Пульти керування Mycond додані в програму IQ Energy
17. 08. 2018
Компанія Aclima рада повідомити своїм клієнтам, що тепер пульти керування теплою підлогою від Mycond включені в програму компенсації вартості енергозберігаючого обладнання IQ Energy.
Унікальне рішення для особливих інтер'єрів
06. 07. 2018
Дизайнерські фанкойли Art Glass від компанії Mycond - це свіже рішення для будь-якого інтер'єру.
Haier: інновації, ефективність, надійність. Акліма провела семінар про мультизональні системи
25. 06. 2018
Місяць семінарів на тему «Мультизональні системи Haier: інновації, ефективність, надійність», які організовувала наша компанія, успішно завершився.
Серед відвідувачів семінару Hitachi була й Aclima
11. 05. 2018
Представники компанії Aclima мали можливість відвідати семінар для партнерів зі східної Європи «Hitachi Cooling & Heating Partner Meeting Eastern Europe 2018: Facing the future together».
Aclima вчетверте стане учасником «Aqua-Therm»
08. 05. 2018
Компанія Aclima знову братиме участь у 20-й ювілейній Міжнародній виставці енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів «Aqua-Therm Kyiv-2018».
Aclima представила своє обладнання в першому українському інформаційно-навчальному центрі з енергоефективності
16. 04. 2018
13 квітня в Мукачевому відбулося відкриття першого в Україні «Інформаційно-навчального центру з енергоефективності та поновлюваних джерел енергії». Як зазначили на заході, він отримав статус міжнародного.

Сторінки