Нашіновини

Сезон виставок відкритий: Aclima взяла участь у Clima Fest Ukraine-2019
06. 03. 2019
Із 27 лютого по 1 березня в одному з виставкових центрів столиці відбулася перша Міжнародна виставка-фестиваль для професіоналів кондиціювання, охолодження, вентиляції та очищення повітря Clima Fest Ukraine - 2019.
Співпраця Mycond і Аclima набирає нових обертів
06. 02. 2019
Цьогоріч британський бренд Mycond Limited планує активне інвестування в український ринок кліматичної техніки та розвиток своєї лінійки обладнання. Компанія Aclima, як ексклюзивний дистриб'ютор Mycond в Україні, у свою чергу, надає повну маркетингову підтримку виробнику в просуванні на ринок.
Aclima припиняє співпрацю з деякими дилерами та формує «чорний список»
25. 01. 2019
Компанія «Aclima» представляє на українському ринку системи вентиляції і кондиціювання від провідних світових виробників та співпрацює з багатьма компаніями-дилерами по всій Україні.
Назад у літо або як компанія Aclima відпочивала у Єгипті
15. 01. 2019
Ми вирішили не зраджувати минулорічній традиції і відсвяткували наш новорічний корпоратив знову у сонячному Єгипті. Як це було - дивіться у відео!
Ніхао! Команда ACLIMA зі своїми партнерами відвідали завод Haier у Циндао
22. 11. 2018
Днями перша група з 11 осіб повернулася із бізнес-подорожі Китаєм. Такі поїздки ACLIMA організовує не вперше, даючи можливість партнерам та клієнтам побачити, де і як виробляють техніку Haier.
Aclima отримала нагороду з енергоефективності в межах програми IQ energy
19. 11. 2018
Наша компанія стала кращою в номінації «Національна мережа в категорії теплові насоси»
Свою техніку Aclima представила на виставці енергоефективного обладнання в Києві
08. 11. 2018
Із 6 по 8 листопада компанія Aclima взяла участь у ХІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергоефективність. Відновлювальна енергетика-2018» у межах XIV Міжнародного конгресу.
Терморегулятори Mycond для фанкойлів у програмі IQ energy
25. 09. 2018
Компанія Акліма має ще одну гарну новину для клієнтів. У програму компенсації вартості енергозберігаючого обладнання IQ energy були додані пульти керування системами фанкойлів від компанії Mycond.

Сторінки