Нашіновини

Увага акція!
17. 08. 2020
Нова пропозиція від компанії Aclima комплект із вентиляційної установки та парозволожувача Mycond за акційною ціною. Гігростат у подарунок!
Ще один дилер потрапив до «чорного списку» компанії Aclima
16. 07. 2020
Компанія Aclima дбає про свою репутацію та завжди зацікавлена у співпраці із відповідальними дилерами.
З 15 ЧЕРВНЯ ЗАЯВКИ НА ГАРАНТІЙНІ ТА СЕРВІСНІ ПОСЛУГИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЛИШЕ ОНЛАЙН
05. 06. 2020
Компанія Aclima Service впроваджує зміни в оформленні заявок на виїзд сервісної бригади. Ми прийняли рішення, яке допоможе оптимізувати процедуру подачі заявок
ЛІСОВІ ПОЖЕЖІ ТА ЯКІСТЬ ПОВІТРЯ В ПРИМІЩЕННЯХ, РОЗТАШОВАНИХ У ЇХ ОКОЛИЦЯХ
27. 04. 2020
Як правило, під час лісових пожеж поблизу населених пунктів якість зовнішнього повітря і повітря всередині будівель на їх територіях не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.
Кондиціонери HAIER з ультрафіолетовою обробкою повітря
07. 04. 2020
Спліт-системи від HAIER, серії Family Inverter і Lightera on / off - кондиціонери з корисною функцією УФ-опромінення повітря, особливо цінуються в період епідемій вірусних захворювань.
Aclima виступила в ролі експерта і дала коментарі щодо тенденцій на кліматичному ринку
26. 03. 2020
В журналі «Commercial Property – все про ринок комерційної нерухомості» у новому номері «CP AWARDS 2020: Підсумки національної премії ринку нерухомості» коментарі щодо кліматичного ринку надав Сергій Коноплястий, керівник технічного департаменту компанії Aclima.
Виробник Haier AC, зважаючи на пандемію, вирішив підтримати Aclima
24. 03. 2020
Haier AC підтримує своїх партнерів по всьому світу і відправив вантаж з масками і матеріалами для власного захисту. Aclima також стала учасником цієї події.
Новий конденсаційний насос Mercury Neo від Microdam
11. 02. 2020
У нашому асортименті з'явилася нова цікава інноваційна модель дренажного насоса з повною комплектацією - конденсаційний насос Mercury NEO. Це новинка від провідного корейського виробника Microdam, виконана на основі технологій електромагнітних поршневих насосів Sungshin Hasco. Така технологія відрізняється як високою продуктивністю водовідведення, так і чудовою надійністю в роботі.

Сторінки