Нашіновини

ЛІСОВІ ПОЖЕЖІ ТА ЯКІСТЬ ПОВІТРЯ В ПРИМІЩЕННЯХ, РОЗТАШОВАНИХ У ЇХ ОКОЛИЦЯХ
27. 04. 2020
Як правило, під час лісових пожеж поблизу населених пунктів якість зовнішнього повітря і повітря всередині будівель на їх територіях не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.
Кондиціонери HAIER з ультрафіолетовою обробкою повітря
07. 04. 2020
Спліт-системи від HAIER, серії Family Inverter і Lightera on / off - кондиціонери з корисною функцією УФ-опромінення повітря, особливо цінуються в період епідемій вірусних захворювань.
Aclima виступила в ролі експерта і дала коментарі щодо тенденцій на кліматичному ринку
26. 03. 2020
В журналі «Commercial Property – все про ринок комерційної нерухомості» у новому номері «CP AWARDS 2020: Підсумки національної премії ринку нерухомості» коментарі щодо кліматичного ринку надав Сергій Коноплястий, керівник технічного департаменту компанії Aclima.
Виробник Haier AC, зважаючи на пандемію, вирішив підтримати Aclima
24. 03. 2020
Haier AC підтримує своїх партнерів по всьому світу і відправив вантаж з масками і матеріалами для власного захисту. Aclima також стала учасником цієї події.
Новий конденсаційний насос Mercury Neo від Microdam
11. 02. 2020
У нашому асортименті з'явилася нова цікава інноваційна модель дренажного насоса з повною комплектацією - конденсаційний насос Mercury NEO. Це новинка від провідного корейського виробника Microdam, виконана на основі технологій електромагнітних поршневих насосів Sungshin Hasco. Така технологія відрізняється як високою продуктивністю водовідведення, так і чудовою надійністю в роботі.
Оновлення «чорного списку» дилерів Aclima
31. 10. 2019
Ми зацікавлені у співробітництві тільки з відповідальними дилерами та сподіваємося на розуміння та підтримку в даному питанні усіх інших партнерів та клієнтів.
Успішне завершення «2019 CAC Technical Training Conference» від Haier
23. 09. 2019
Компанія Haier провела технічну конференцію, в якій взяли участь понад 60 професійних фахівців більш ніж з 30 країн світу.
Команда Aclima серед учасників Технічної конфренції Haier
17. 09. 2019
У період із 16 по 19 вересня у м. Циндао (Китай) компанія Haier проводить один із наймасштабніших заходів - конференцію з технічного навчання для дистриб'юторів «2019 CAC Technical Training Conference».

Сторінки