Виробникам

Компанія Aclima запрошує до взаємовигідної співпраці виробників та імпортерів сучасного кліматичного обладнання для його ефективного просування його на українському ринку.
Широка дилерська мережа компаній-партнерів і точок продажу, організована нами по всій країні, створює чудові умови і надає інформаційну та маркетингову підтримку, допомагаючи втілити плани зі збільшення збуту продукції та обладнання, які ви пропонуєте.

Наші фахівці мають великий досвід реалізації масштабних та унікальних проєктів і розробки енергоефективних рішень для комерційної, побутової та промислової сфери.
Усі підрозділи компанії Aclima готові надати кваліфіковану професійну підтримку в роботі на її окремих етапах або протягом усіх стадій реалізації проєкту.

Ми допоможемо освоїти нові ринки збуту та вирішити завдання у справах сервісу та логістики.

Наша компанія систематично бере участь у провідних спеціалізованих виставках, а отже, підвищує поінформованість і зацікавлює потенційних замовників у продукції, яку ми пропонуємо.

Aclima має унікальний досвід в організації і проведенні систематичних інформаційних кампаній та навчальних семінарів на тему монтажу та обслуговування різного устаткування.

Співпраця з нами допоможе вам комплексно оптимізувати витрати, знайти гнучкі рішення для просування продукції, витримати конкуренцію на ринку і поліпшити перспективи розвитку свого виробництва.

Завдяки своєму унікальному досвіду ми пропонуємо найкращі умови для реалізації сучасного енергоефективного кліматичного обладнання.

Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове