Виробникам

Компанія Aclima запрошує до взаємовигідної співпраці виробників та імпортерів сучасного кліматичного обладнання для ефективного просування його на ринку України.
Широка дилерська мережа компаній-партнерів і точок продажів, організована нами по всій країні, надає відмінні умови, інформаційну та маркетингову підтримку для реалізації планів зі збільшення збуту пропонованої продукції й обладнання.

Наші фахівці мають великий досвід в реалізації масштабних і унікальних проєктів, розробці енергоефективних рішень для комерційної, побутової чи промислової сфери.
Всі підрозділи компанії Aclima готові надати висококваліфіковану професійну підтримку в роботі на окремих етапах або протягом усіх стадій реалізації проєктів.

Ми допомагаємо в освоєнні нових ринків збуту, допомагаємо у вирішенні завдань сервісу та логістики.

Систематична участь нашої компанії в провідних спеціалізованих виставках допомагає зростанню інформованості та зацікавленості потенційних замовників у запропонованій нами продукції.

Aclima володіє унікальним досвідом в організації й проведенні систематичних інформаційних кампаній та навчальних семінарів з монтажу та обслуговування різного устаткування.

Співпраця з нами допоможе комплексно оптимізувати витрати, знайти гнучкі рішення для просування продукції, витримати конкуренцію на ринку і поліпшити перспективи для розвитку виробництва.

Володіючи унікальним досвідом, ми пропонуємо найкращі умови для реалізації сучасного енергоефективного кліматичного обладнання.

Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове