Про компанію

Компанія Aclima представляє на українському ринку системи вентиляції і кондиціювання від провідних світових виробників. Сьогодні в пул нашої компанії входять 17 брендів, що пропонують останні досягнення Європи, Азії та США у сфері керування кліматом. Серед продукції, яку ми постачаємо своїм клієнтам, — промислові та напівпромислові агрегати, а також установки, придатні для побутового користування. Асортимент продукції та ціновий діапазон настільки широкі, що задовольнять потреби клієнта будь-якого рівня. З повним переліком брендів та їхнім обладнанням можна ознайомитися в розділі Каталог.

НАША МІСІЯ

Запровадити сучасний концептуальний підхід до впровадження обладнання з підтримки мікроклімату як для промислового, так і для побутового секторів.

Концептуальний мікроклімат для об'єктів будь-якої складності.

Ми маємо намір змінити встановлений, на нашу думку, несучасний підхід до продажу обладнання для підтримання мікроклімату та перейти від реалізації обладнання до реалізації концепцій. Ми робитимемо все, що від нас буде залежати, аби всі учасники ринку змінили свій погляд у сторону концептуального рішення мікроклімату. Ми маємо на меті використання тільки сучасного та енергоефективного обладнання. Ми не зупинимося у прагненні знайти та запропонувати найефективнішу та економічно вигідну концепцію для кожного Замовника.

 

КЛЮЧОВІ ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ

  • Індивідуальний підхід

Кожне звернення до нас – це виклик, який має на меті знайти унікальне індивідуальне рішення для кожного об'єкта. 

Чому це важливо? Кожний об'єкт – індивідуальний за розміщенням та наявністю тих чи інших енергоресурсів, а найголовніше – побажань Замовника. Тому і підхід має бути індивідуальним до кожного.

  • Оперативність

Кожен із нас на своєму місці виконує свою роботу максимально ефективно, що дозволяє нам підтримувати оперативність нашої роботи на найвищому рівні.

Чому це важливо? Не тільки своєчасна, але й швидша, ніж у конкурентів відповідь Замовнику надає нам перевагу бути почутими раніше за всіх та донести вигоди, які маємо лише ми.

  • Підтримка

Незалежно від Вашої посади, Ви берете участь у підтримці (сприянні) реалізації зобов'язань компанії перед Замовником. Ось три основні зобов'язання підтримки Замовника: консультації та інформування щодо продажу обладнання, супроводження під час продажу обладнання, налаштування, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Чому це важливо? Чим якіснішою й доступнішою буде консультація та інформування, тим легше Замовнику переконатися у правильному виборі. Чим зрозумілішим та лояльнішим буде супроводження продажу, тим мотивованішим буде Клієнт на наступне замовлення. Чим професійнішими будуть налаштування, гарантійне та післягарантійне обслуговування, тим довготривалішими будуть відносини із Замовником.

  • Асортимент

Ми постійно робимо дослідження, порівняння та аналіз нашого асортименту обладнання і конкурентів.
Як результат—ми безперервно поліпшуємо його та доповнюємо новинками.

Чому це важливо? Великий асортимент дозволяє мати більше рішень для того, щоб задовольнити потреби замовника на тому чи іншому об'єкті. Новинки завжди привертають увагу як нових, так і постійних клієнтів.

  • Склад.

Ми систематично оновлюємо наш склад найпопулярнішими моделями обладнання.

Чому це важливо? Наявність власного великого складу дає змогу зменшити час відвантаження необхідної кількості товару.

  • Люди.

Найвища цінність нашої компанії— це люди. Тому ми постійно дбаємо, щоб наші працівники мали найвищий рівень хисту та професіоналізму.

Чому це важливо? Ніхто не спроможний зробити щось значуще без допомоги висококваліфікованої команди.

 

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ ACLIMA:

1.    Професійна команда
Наші фахівці надають клієнтам всебічну технічну підтримку, супроводжуючи їх від моменту вибору до остаточного запуску обладнання.

2.    Індивідуальний підхід
Ми розглядаємо кожен запит як новий виклик, що вимагає максимально ефективного вирішення. Наші партнери готові виробляти обладнання, розроблене спеціально під конкретний об'єкт.

3.    Комплексні рішення
Реалізація кожного запропонованого технологічного рішення строго контролюється фахівцями нашої команди — починаючи з етапу початкового замовлення і до навчання ваших фахівців роботі зі встановленими агрегатами.

4.    Гнучка цінова політика
Кожному з наших клієнтів ми готові запропонувати найбільш вигідні умови співпраці. Aclima є ексклюзивним дистриб'ютором провідних світових виробників кліматичної техніки, а відтак пропонує своїм замовникам найкращі ціни на українському ринку.

5.    Оперативність і точність
Наші клієнти впевнені в тому, що їх замовлення буде виготовлене і доставлене вчасно. Виробничі склади на території Європи дають змогу доставити готове обладнання за термін від 3 днів. Для індивідуального дизайну та виготовлення техніки з заданими параметрами знадобиться від 2 тижнів.