Осушення повітря у приміщеннях
Основні проблеми, з якими можна зіткнутися в результаті підвищеної вологості:
- потіють вікна;
- утворення конденсату на стінах і холодних поверхнях;
- дискомфорт;
- запах вогкості, у результаті утворення грибка.
Повітря з підвищеною вологістю - це комфортне середовище для утворення і розмноження грибків і безлічі шкідливих бактерій.
Для чого потрібні і як впливають осушувачі на наше здоров'я?
Найбільш поширене застосування осушувачі мають у басейнах, промислових підприємствах і складах, продуктових виробництвах, льохах і в багатьох інших місцях, де присутня висока вологість повітря. Якщо знехтувати підтримкою оптимальних параметрів вологості, це призведе до утворення іржі на металевих поверхнях і навіть несучих металоконструкцій. Так само висока вологість і висока температура це ідеальне місце для розмноження шкідливих бактерій і грибка. Тривале перебування в приміщеннях із підвищеною вологістю може призвести до вірусних захворювань, алергії і навіть до астми.
Якщо говорити окремо про плавальні басейни, то під час проектування басейнів, потрібно звернути особливу увагу на систему осушення повітря і вентиляцію.
Вентиляція та осушення - це перше, що має бути в голові проектанта під час будівництва плавального басейну. Адже волога, яка випаровується з великої площі дзеркала басейну, несе з собою не тільки руйнування для вашої обробки, але і шкоду для вашого здоров'я. Без забезпечення приміщення свіжим повітрям заняття спортом або плаванням не приноситиме ніякого задоволення, а головне шкодитиме здоров'ю (запаморочення, погане самопочуття, задишка і т.д. Кількість свіжого повітря на одну людину має становити 80 м3ч). Для підтримки комфортного мікроклімату в басейнах, температура води повинна становити 28 ˚С, температура повітря повинна бути на 2 ˚С вище температури води, а вологість не повинна перевищувати 60%.
Що ж стосується інших сфер застосування цих осушувачів, вони застосовуються індивідуально для кожного об'єкта, це залежить від виробництва, наявності вентиляції, специфіки об'єкта.
MYCOND представляє високоефективні осушувачі конденсаційного типу серії MSHA (C)
Серія MSHA (C) - це компактні підвісні осушувачі повітря конденсаційного типу. Серія з 11 моделей із діапазоном потужності осушення від 20 до 1000 кг/добу. У стандарті осушувачі виробляються в 2 версіях: S - стандарт і X - із підмішуванням свіжого повітря (заслінка для свіжого повітря постачається в комплекті). Ці осушувачі можуть бути зроблені як для промислового застосування, так і для плавальних приміщень.
Принцип роботи
Принцип роботи двох версій аналогічний, за винятком підмішування свіжого повітря у версії X.
Повітря з вулиці надходить через заслінку свіжого повітря і прямує по каналу в осушувач, де проходить дві стадії фільтрації, а саме фільтр G4, а також F7. Аналогічний шлях проходить рециркуляционний повітря. Потім два повітряні потоки змішуються і всмоктуються у вентилятор і подаються на випарник. В останньому повітря охолоджується, внаслідок цього надмірна волога конденсується і випадає в піддон, а осушене холодне повітря потрапляє на конденсатор, де підігрівається і поступає на останню стадію фільтрації H13 і надходить у приміщення. Також у цих осушувачах є функція ультрафіолетової лампи та іонізації повітря (очищення повітря і придушення бактеріальної активності). Це не дає ніяких шансів легіонеллі та іншим бактеріям зіпсувати вам здоров'я і комфортний відпочинок.
Особливості
Низький шум обладнання до 45 дБ (А) для малих моделей і до 55 дБ (А) для середніх і великих, що обумовлено ізоляцією по контуру корпусу і посиленою фільтрацією повітря (фільтр G4 + F7 у стандартній комплектації і H13 (опціонально).
Так само, щоб забезпечити найвищі показники чистоти повітря, на подачі повітря встановлені антибактеріальні компоненти, а саме: УФ - лампа та негативний іонізатор.
Основні переваги
- Широкий модельний ряд (від 20 до 1000 кг/добу);
- Низький шум (для малих моделей до 140 кг/добу <45 дБ (А); для середніх і великих від 180 кг/добу <55 дБ (А);
- Високий рівень очищення повітря (фільтр G4 + F7 + H13);
- Антибактеріальна дія (УФ - лампа і негативний іонізатор);
- Простота монтажу (підключити контролер і силову частину);
- Компактний дизайн;
- Високий статичний тиск;
Основні переваги порівняно з головними конкурентами (Dantherm, Calorex)
- Високий рівень фільтрації повітря (G4 + F7 + H13 (на вимогу))
- Тихе виконання за рахунок високого рівня фільтрації та ізоляція корпуса по контуру, а також використання компресорів ротаційного типу;
- Високий статичний тиск;
- Засоби для дезінфекції та антибактеріальні комплектуючі (УФ-лампа і негативний іонізатор);
- Ціна.
Приклади найбільш ефективного застосування
- Підтримка комфортного мікроклімату в басейнах, СПА, лікарнях і т.д.;
- Підтримка технічного і зовнішнього вигляду металоконструкцій: склади, басейни і т.д.;
- Захист від запотівання скляних огорож і вікон в ТРЦ, адміністративних і житлових приміщеннях;
- Підтримки оптимального рівня вологості у винних, сирних льохах;
- Зберігання гігроскопічних продуктів і матеріалів: цукор, борошно, сіль, тканинні вироби, ліків та інших сипучих продуктів і матеріалів;
- При виробництві продуктів харчування, виробів із деревини, гуми і під час виробництва хутряних шкурок;
- Збереження товарного виду одягу, меблів і т.д.
- Мінімізація зростання бактерій і грибків.