Опалення та кондиціювання об'єктів комерційної сфери

Модульні теплові насоси повітря-вода або модульні чилери з функцією теплового насосу Mycond серій MCU/MCRU (ыз рекуперацією тепла) є ефективним та економічно вигідним рішенням для опалення ы кондиціювання великих об'єктів.

Це відмінне і компактне обладнання для економного контролю мікроклімату готельно-ресторанних комплексів, офісних або адміністративних будівель, спортивних споруд, розважальних центрів, пансіонатів або баз відпочинку з басейнами, приміщень підприємств чи інших комерційних об'єктів.

Модульні теплові насоси MCU найбільш ефективно інтегруються в системи з фанкойлами, вентиляційними установками, іншими низькотемпературними доводчиками, із використанням як теплоносія води або інших морозостійких рідин.

Переваги теплонасосного обладнання Mycond

 • Теплонасоси MCU/MCRU, що використовують альтернативні джерела енергії - теплову енергію повітря, є кращою заміною газових систем, на твердому паливі або електроенергії, для модернізації витратних систем опалення та кондиціювання.
 • Діапазон моделей MCU зручний для будь-яких напівпромислових або промислових об'єктів: холодопродуктивність 30...130 кВт, теплопродуктивність 35...140 кВт.
 • Високоефективні спіральні компресори, повірені та якісні повітряні мідно-алюмінієві і кожухотрубні водяні теплообмінники гарантують зниження витрат на опалення і кондиціювання в кілька разів, порівняно з традиційними котельнями.
 • Завдяки використанню тепла, що вивільняється під час роботи на охолодження (в моделях MCRU), на нагрів води до 55 °C, скорочуються втрати тепла і ще більше економляться експлуатаційні витрати. Режим 100% рекуперації тепла особливо корисний, коли потрібно охолоджувати приміщення і гріти воду для побутових потреб.
 • Чилери MCU/MCRU працюють на екологічно безпечному холодоагенті R410A, що абсолютно нешкідливо для навколишнього середовища.
 • Модульне компонування дозволяє дібрати систему найбільш близьку до номінальної за потужністю нагріву й охолодження, а також наростити сумарну потужність до 2 МВт.
 • Модульне теплонасосне обладнання Mycond MCU/MCRU - кращий вибір для впровадження в новобудовах, комплексне вирішення завдань із опалення та кондиціювання, а також для приготування великої кількості гарячої води, наприклад для комерційного басейну.
 • Стійка робота за невисоких температур і компактна зовнішня установка зручні для монтажу на даху або ділянці землі поруч із об'єктом.
 • Легкий і швидкий монтаж, невисока вартість скорочують сумарні капіталовкладення.

Функційні можливості теплових насосів MCU/MCRU із повітряним охолодженням конденсатора

 1. Високоякісні комплектуючі: спіральні компресори Copeland (1,2 або 4 шт.), Кожухотрубні випарники, V-подібна конструкція конденсатора, електронно-розширювальний вентиль.
 2. Зручне керування - настінний пульт - виносний контролер, віддалений доступ через протоколи MODBUS.
 3. Висока теплопродуктивність за температур: для MCRU -15...+46 °С, для MCU -10...+46 °С.
 4. Компонування груп до 16 модулів із потужністю по холоду до 2 МВт.
 5. Захисні функції: захист від перевантажень компресора, автодіагностика, захист від високого і низького тиску, перевантажень вентиляторів, електрощита.

Конструктивні виконання модульних теплових насосів «повітря-вода» серії MCU

Виконання теплонасосних установок: MCU - без рекуперації, MCRU - з рекуперацією.

Серія STANDART MCU-YH - теплові насоси повітря-вода стандартного виконання з кожухотрубним випарником, із мікропроцесорним контролером 3-го покоління. Будь-який теплонасос із групи може працювати на опалення або охолодження ведучим, що зручно при безвідмовній роботі системи. Економна робота агрегату на 1 ступені потужності, потім на 2-й, що зручно при часткової або повної навантаженні.

Серія RECOVERY MCU-YHR - модель теплового насоса зі 100% рекуперацією тепла. Має герметичний спіральний компресор на R410A, мідно-алюмінієвий ефективний повітряний теплообмінник, осьовий вентилятор. Моделі можуть працювати у різних режимах: на охолодження, опалення приміщень; охолодження + рекуперація (використання надлишків тепла на нагрів води); підготовка гарячої води. Особливо корисні для об'єктів, де є постійна потреба в теплі/холоді і нагріванні води: ресторани, лікарні, готелі, пансіонати, оздоровчі центри.

Серія EVI MCU-YHE - спеціальні низькотемпературні моделі теплових насосів від Myсond для ефективного охолодження/нагріву приміщень комерційного призначення. Комплектується високоефективним компресором від EMERSON, стійко та економно працює за технологією EVI навіть за температури -25 °C. Конструкція і розміри повітряного теплообмінника і водяного теплообмінника збільшені для більшої потужності нагріву та охолодження.

Серія TECHNO MCU-YHА - нові універсальні енергоефективні теплові насоси з EC-вентиляторами, розраховані на тривалу роботу на охолодження або обігрів у широкому діапазоні зовнішніх температур, до -20 °C. Унікальна система керування з електронним клапаном, гнучке регулювання швидкості вентилятора для мідно алюмінієвого повітряного теплообмінника, спіральний компресор, - всі комплектуючі ідеально дібрані для економної та ефективної роботи теплового насоса в технологічних процесах або на комерційних об'єктах.

Модульні теплові насоси MCU від британського бренду Mycond - нове покоління енергоефективного обладнання, що використовує альтернативні джерела енергії. Такі модульні агрегати, засновані на сучасних технологіях, що є найкращим і економним способом, забезпечать контроль мікроклімату і потреб в нагрітій воді протягом усього року. Теплонасоси Mycond серій MCU/MCRU завдяки невисокій вартості - економічно вигідне обладнання для модернізованих і нових систем тепло/холодопостачання.