Про компанію

Компанія Aclima представляє на українському ринку системи вентиляції і кондиціювання від провідних світових виробників. Сьогодні в пул нашої компанії входить 17 брендів, що пропонують останні досягнення Європи, Азії та США у сфері керування кліматом. Серед продукції, яку ми поставляємо своїм клієнтам, — промислові та напівпромислові агрегати, а також установки, придатні для приватного користування. Асортимент продукції та ціновий діапазон настільки широкі, що можуть задовольнити запит клієнта будь-якого рівня. З повним переліком брендів та їхнім обладнанням ви можете ознайомитися в розділі Каталог.

НАША МІСІЯ

Свою мету професіонали нашої компанії бачать в реалізації таких завдань:

  • Відкрити український ринок для світових виробників по-справжньому якісного високотехнологічного обладнання для вентиляції та кондиціонування
  • Забезпечити реалізацію найскладніших в технологічному плані рішень в поєднанні з розумною економією коштів своїх Клієнтів
  • Виступити надійним посередником між іноземними постачальниками й українськими споживачами, надаючи вітчизняним компаніям найбільш вигідні умови ведення бізнесу

 

КЛЮЧОВІ ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ

Ми прагнемо до побудови міцних і взаємовигідних відносин з клієнтами, в основі яких лежать наші ключові цінності:

  • Партнерство
  • Чесність
  • Надійність
  • Якість

 

ЧОМУ ACLIMA:

1.    Професіональна команда
Наші фахівці надають Клієнтам всебічну технічну підтримку, супроводжуючи їх від моменту вибору до остаточного запуску обладнання.

2.    Індивідуальний підхід
Кожен запит ми розглядаємо як новий виклик, що вимагає максимально ефективного вирішення. Наші партнери готові виробляти обладнання, розроблене спеціально під конкретний об'єкт.

3.    Комплексні рішення
Реалізація кожного запропонованого технологічного рішення знаходиться під строгим контролем фахівців нашої команди від етапу первинного замовлення до навчання Ваших фахівців роботі з встановленими агрегатами.

4.    Гнучка цінова політика
Кожному нашому Клієнту ми готові надати найбільш вигідні умови співпраці. Будучи ексклюзивним дистриб'ютором найбільших світових виробників кліматичної техніки, Aclima пропонує своїм замовникам найкращі ціни на українському ринку.

5.    Оперативність і точність
Наші Клієнти впевнені в тому, що їх замовлення буде виготовлено і доставлений точно в терміни. Виробничі склади на території Європи дозволяють доставляти готове обладнання в термін від 3-х днів. Індивідуальний дизайн та виготовлення техніки з заданими параметрами може бути виконано за термін від 2-х тижнів.